Wij zijn Nuffic, de Nederlandse organisatie voor internationalisering in onderwijs. Van primair en voortgezet onderwijs tot mbo, hoger onderwijs en onderzoek, en volwasseneneducatie. We zijn een brug tussen onze opdrachtgevers, het onderwijsveld en kennisinstellingen in binnen- en buitenland. Midden in deze sterk veranderende internationale en nationale omgeving helpen wij scholen en onderwijsinstellingen op het gebied van internationalisering en internationale samenwerking. Dit doen wij in Nederland, Europa en wereldwijd.
Mensen maken Nuffic. Om onze ambities waar te maken, wil onze organisatie zich verder ontwikkelen. Dit vraagt om een heldere en toegankelijke vertaling van juridische materie naar praktisch uitvoerbare oplossingen op het gebied van privacy. Met deze ambitie in het achterhoofd zijn we op zoek naar een;
Privacy jurist (28 uur)
Als Privacy Jurist adviseer je de organisatie over privacy gerelateerde vraagstukken. Je draagt bij aan een continue verbetering van de dienstverlening van het team en professionalisering van de organisatie. Nuffic kenmerkt zich door een breed scala aan activiteiten met verschillende grondslagen. Het werk is hierdoor geen dag hetzelfde.
Wat ga je doen?
Wat neem je mee?
Voor de functie zijn de volgende competenties essentieel: klantgerichtheid, resultaatgerichtheid, samenwerken, flexibiliteit en strategisch inzicht.
Wat bieden we jou?
Wij geloven dat inclusief werkgeverschap een bepalende factor is om succesvol te zijn in de doelen die wij nastreven. We willen dat alle collega's zich thuis voelen bij Nuffic. Door inclusief te werken, brengen we verschillende perspectieven, achtergronden en inzichten samen. Solliciteer jij bij Nuffic? Dan maakt het ons niet uit wat jouw achtergrond is of van wie je houdt. Belangrijk is dat je je enthousiaste zelf meeneemt, dat je bijdraagt aan een inclusieve Nuffic cultuur, dat je geniet van de hectiek binnen onze organisatie en dat je flexibel genoeg bent om hierop in te spelen, zodat we er samen voor kunnen zorgen dat iedere student of leerling toegang heeft tot het opdoen van internationale ervaring.
Meer informatie en solliciteren
Meer informatie over de functie wordt graag gegeven door Jasper Meester, Corporate Recruiter (tel. 06 -28232305).
Bescherming van onze doelgroep tegen misbruik, het voorkomen van fraude en het waarborgen van transparantie, objectiviteit en zorgvuldigheid zijn essentieel voor ons. Nuffic accepteert dan ook geen enkele vorm van misbruik van macht of positie. Dit onderwerp komt aan bod in het selectieproces.
2022-365
Contract
Parttime
Dag
Den Haag / Hybride
Jasper Meester
tel.: +31 628232305
Kortenaerkade 11 Den Haag 2518AX Den Haag