Wij zoeken een
Wij zijn Nuffic, de Nederlandse organisatie voor internationalisering in onderwijs. Van primair en voortgezet onderwijs tot mbo, hoger onderwijs en onderzoek, en volwasseneneducatie. Onze ambitie is dat alle leerlingen en studenten internationale competenties kunnen opdoen, in het buitenland of in eigen land. Zo zijn ze voorbereid op de samenleving en de arbeidsmarkt van de toekomst en zijn ze beter voorbereid om te werken aan mondiale vraagstukken. Want voor internationale vraagstukken zijn internationale oplossingen nodig. Economische, politieke of sociale ontwikkelingen stoppen niet bij de landsgrenzen. De veranderingen in de wereld als gevolg van globalisering, maar ook van digitalisering, vragen veranderingen in het onderwijs. De circa 250 medewerkers van Nuffic in Den Haag zijn werkzaam vanuit twee inhoudelijke clusters: Cluster Kennis en Advies (K&A), Cluster Programma's en Partnerschappen (P&P), en een Bedrijfs- en Bestuursdienst (BBD).
Wil jij een bijdrage leveren aan internationalisering van het onderwijs in Nederland? Dan komen wij graag met jou in contact. Als communicatiemedewerker eTwinning, ben je onderdeel van het team Strategie & Innovatie binnen het Cluster Programma's en Partnerschappen (P&P) binnen Nuffic. In dit cluster werken zo'n 80 medewerkers aan het verbeteren van de kwaliteit van het Nederlandse en Europese onderwijs en onderzoek, om daarmee burgers van jong tot oud beter uit te rusten voor hun deelname aan de samenleving en de arbeidsmarkt. In het Cluster P&P is het Nationaal Agentschap (NA) Erasmus+ Onderwijs & Training opgenomen, dat het Europese programma voor internationalisering en samenwerking op het gebied van onderwijs en training beheert. Daarnaast wordt binnen dit cluster uitvoering gegeven aan eTwinning, EURAXESS en andere Europese projecten.
eTwinning is een community voor scholen en onderwijsinstellingen die een online samenwerking willen opzetten met leerkrachten en docenten uit 45 verschillende landen, samen met hun leerlingen. eTwinning is een onderdeel van het overkoepelende European School Education Platform (ESEP), een ontmoetingsplaats voor onderwijsprofessionals, onderzoekers en beleidsmakers. Op het platform zijn er verschillende cursussen, trainingen en publicaties voor leerkrachten en docenten te vinden om hun verdere professionalisering te ondersteunen. Lees meer op: www.etwinning.nl/over-etwinning.
In deze functie ben je verantwoordelijk voor de communicatie en promotie van eTwinning en de bijhorende communicatiekanalen. Je enthousiasmeert en begeleidt docenten naar een succesvolle online samenwerking via het eTwinning platform. Je bent een inhoudelijke sparringpartner van de coördinator eTwinning en je werkt samen met de projectmedewerker en projectondersteuner. Je enthousiasmeert de eTwinning ambassadeurs en je geeft regelmatig trainingen, webinars en presentaties samen met de projectmedewerker eTwinning.
Voor de functie zijn de volgende competenties essentieel: resultaatgerichtheid, organisatiesensitiviteit, schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, samenwerken, plannen en organiseren.
Wij geloven dat inclusief werkgeverschap een bepalende factor is om succesvol te zijn in de doelen die wij nastreven. We willen dat alle collega’s zich thuis voelen bij Nuffic. Door inclusief te werken, brengen we verschillende perspectieven, achtergronden en inzichten samen. Solliciteer jij bij Nuffic? Dan maakt het ons niet uit of je een rode, gele, blauwe of groene voorkeursstijl hebt, wat je achtergrond is of van wie je houdt. Belangrijk is dat je je enthousiaste zelf meeneemt, dat je bijdraagt aan een inclusieve Nuffic cultuur, dat je geniet van de hectiek binnen onze organisatie en dat je flexibel genoeg bent om hierop in te spelen, zodat we er samen voor kunnen zorgen dat iedere student of leerling toegang heeft tot het opdoen van internationale ervaring.
De sluitingsdatum van deze vacature is dinsdag 12 mei as. De eerste gespreksronde vindt plaats in de week van 18 mei (online). De tweede gespreksronde vindt plaats in de week van 25 mei op ons kantoor te Den Haag.
Acquisitie stellen wij niet op prijs. Delen van deze vacature in je netwerk wel!
Bescherming van onze doelgroep tegen misbruik, het voorkomen van fraude en het waarborgen van transparantie, objectiviteit en zorgvuldigheid zijn essentieel voor ons. Nuffic accepteert dan ook geen enkele vorm van misbruik van macht of positie. Dit onderwerp komt aan bod in het selectieproces. Het opvragen van referenties is onderdeel van de procedure.
2026-642
12-05-2026
Den Haag/ Hybride
Evelien Hack
mobiel: +31 681137638
Kortenaerkade 11 Den Haag 2518AX Den Haag